MÍCHACÍ CENTRUM

FASÁDNÍ OMÍTKY, VNITŘNÍ BARVY, FASÁDNÍ BARVY

Provozní doba mícacího centra je od 9:00 do 15:00. V případě zájmu o míchání barev po 15:00 hodině nás neváhejte kontaktovat.

MÍCHÁNÍ BAREV, LAKŮ NA PRODEJNĚ STAVEBNIN PRAHA 8 A NOVĚ I PRAHA 10
Nově již na obou prodejnách máte možnost nechat si namíchat barvu podle svých představ. Široká paleta barev a odstínů, to vše Vám namícháme na počkání.
Mícháme interiérové a exteriérové barvy (fasádní barvy), fasádní omítky,  vybrat si můžete z vodou ředitelných a syntetických barev.

, Míchací centrum – míchání barev

Naše interiérové barvy Caparol jsou vhodné pro ložnice, obývací pokoje, chodby, kanceláře a jiné středně náročné komerční i obytné prostory.

Nabízíme jak otěruvzdorné tak omyvatelné barvy vynikající kryvosti. Naše barvy i laky jsou certifikované i pro dětské hračky a prostory bez konzervačních látek.

V Malešicích i v Libni disponujeme míchacím zařízením od firmy Caparol. Míchání barev pomocí nejmodernějších strojů. Možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu či tónování barvy.

Běžně mícháme vnitřní barvy, fasádní barvy a vodou ředitelné a syntetické laky. Tónování barev.

Podporujeme odstíny vzorníků: RAL, WEBER, PRIMALEX, KNAUF, CERESIT, BAUMIT, MAPEI, HASIT, KVK, PCI, COLORLAK, DUPLICOLOR, DULUX, DUFA a jiné.

Popřípadě jsme schopni Vám namíchat barevný odstín dle přineseného vzorku (na počkání na prodejně v Libni, Malešicích do druhého dne).

Chcete se dozvědět více?

    Malešice, po-pá 6.45-17.00, so 8.00-11.00

    , Míchací centrum – míchání barev , Míchací centrum – míchání barev , Míchací centrum – míchání barev , Míchací centrum – míchání barev , Míchací centrum – míchání barev

    Libeň, po-pá 6.30-17.00, so 8.00-12.00

    Menu