Stavebniny Stavimex Praha

[vc_gmaps address=“Voctářova 12/109″ height=“400″ type=“ROADMAP“ zoom=“12″ custom_marker_size=“80″ add_markers=“yes“ marker=“STAVIMEX Praha a.s., Voctářova 12/109″ custom_marker_img=“3873″ marker_2_address=“Černokostelecká 2111/131″ marker_2=“STAVIMEX Praha a.s. ,Černokostelecká 131, roh ulice Černokostelecké a Dřevčické“]

Vítáme Vás na stránkách stavebnin
Stavimex / Bigmat Praha

Jakožto součást evropského společenství vlastníků stavebnin BigMat Vám jen my můžeme s jistotou nabídnout ty nejkvalitnější stavební materiály, které používají přední developeři pro realizaci svých projektů. Stavebniny Stavimex Vám nabízejí kompletní prodej stavebního materiálu v Praze.

Ať již stavíte nebo rekonstruujete svůj současný byt či dům, dodáme Vám stavební materiál na Vámi určené místo a to jak developerům tak i jednotlivcům, kteří realizují své dílo svépomocí. Kvalita materiálu je stanovena na základě obousměrné komunikace se zákazníkem, jen tak lze získat nezávislý přehled na produkty, které se prodávají v klimaticky stejných částech Evropy. Doprava stavebního materiálu i internetový prodej stavebního materiálu levně jsou samozřejmostí.

Poskytujeme poradenství ve stavebnictví. Ve Stavimexu si může vybrat nařádí ke své práci každý řemeslník. Nabízíme kvalitní stavební materiál a pestrou nabídku produktů. V našem nabízeném sortimentu naleznete jak materiál pro hrubou stavbu, suchou stavbu tak i stavební nářadí. Naše prodejny se nacházejí na dvou místech v Praze, pravidelně zásobené sklady naleznete v Praze Malešicích a v Libňi.

Nově jsme pro Vás oteřeli na prodejně v Libňi míchací centrum a studio barev s moderní vzorkovnou. Proškolení pracovníci Stavimexu Vám rádi pomohou s výběrem té správné barvy a odstínu pro Váši stavbu, byt či dům. Součástí areálů stavebnin v Libňi je i prodejna obkladů a dlažeb. Technologie značky Caparol je po léta vyvíjená a zdokonalovaná a v současné době nabízí špičkovou kvalitu barev s velkou škálou odstínů. Jsme schopni Vám namíchat barvy, fasády, stěrky a omítky podle Vašich představ.

Malešice, po-pá 7.00-17.00, so 8.00-12.00

stavebniny, O nás stavebniny, O nás stavebniny, O nás stavebniny, O nás stavebniny, O nás

Libeň, po-pá 7.00-18.00, so 8.00-12.00

Menu